opis programu

Misja i Cele

MISJA PROGRAMU MBA POZNAŃ-ATLANTA

PROGRAM MASTER OF BUSINESS ADMINISTRATION POZNAŃ-ATLANTA JEST PROGRAMEM EXECUTIVE PRZEZNACZONYM DLA OSÓB PRAGNĄCYCH WYKORZYSTAĆ SWOJE ZAWODOWE DOŚWIADCZENIE DO ZAJMOWANIA POZYJI KIEROWNICZYCH W PRYWATNYCH I PUBLICZNYCH ORGANIZACJACH I INSTYTUCJACH.

WYKORZYSTUJĄC ODPOWIEDNIE DOŚWIADCZENIE (KNOW-HOW), WIEDZĘ I UMIEJĘTNOŚCI UCZESTNIKÓW, PROGRAM ŁĄCZY JE ZE SPECJALISTYCZNĄ WIEDZĄ MIĘDZYNARODOWEGO WYDZIAŁU UNIWERSYTECKIEGO, W CELU WZMOCNIENIA OGÓLNYCH UMIEJĘTNOŚCI MENEDŻERSKICH, DAJĄCYCH SIĘ WYKORZYSTAĆ W KONKURENCYJNYM I DYNAMICZNYM GLOBALNYM ŚRODOWISKU BIZNESOWYM.

 

 

Do głównych celów programu należy umożliwienie jego uczestnikom rozwinięcia i zintegrowania następujących umiejętności:
  1. Umiejętności analitycznych koniecznych w procesie podejmowania decyzji, z uwzględnieniem aspektów lokalnych i globalnych, oraz etnicznej i kulturalnej różnorodności.
  2. Umiejętności oceny funkcjonowania organizacji i rozwijania metod ulepszających jej funkcjonowanie w międzynarodowym środowisku biznesowym.
  3. Umiejętności interpersonalne służące skutecznej pracy zespołowej i stanowiące fundament rozwoju umiejętności przywódczych.
  4. Umiejętności przywódcze niezbędne do zwiększenia wydajności innych oraz do generowania zmian i zarządzania zmianami.

 

Nasz program oferuje możliwość zdobycia rozległej wiedzy w dziedzinie zarządzania i ekonomii. W toku studiów następuje rozwinięcie i wzmocnienie zdolności uczestników do efektywnej pracy w multidyscyplinarnych zespołach w globalnym, konkurencyjnym środowisku. Program nauki i szkolenia zostały przygotowane przede wszystkim dla osób, które pracują lub będą pracowały na stanowiskach menedżerskich w przedsiębiorstwach, jak również dla osób, które zdecydowały się zyskać nową specjalizację.
W kursie biorą udział osoby pochodzące ze wszystkich obszarów Polski oraz z zagranicy (Kanada, Wielka Brytania i Stany Zjednoczone), a jego absolwenci zajmują kierownicze stanowiska w międzynarodowych i lokalnych firmach oraz organizacjach*.

POBIERZ INFORMATOR MBA Poznań-Atlanta

Program MBA

Executive MBA Poznań-Atlanta
Executive MBA Poznań-Atlanta


Oceń program MBA

Executive MBA Poznań-Atlanta3,6715 głosów

Statystyki

Czesne 48500 PLN
Wiek programu 24 lat
MBA top5
MBA Most Wanted

Kalendarz wydarzeń

czerwiec 2019
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Wyślij zapytanie


Ostatnie komentarze

Student XVII Edycji 12 grudnia 2012

Program jest rewelacyjny, ani przez chwilę nie żałuję swojego wyboru i z czystym sumieniem mogę go polecić. Kadra naukowa na najwyższym poziomie, jak również dobór studentów na poszczególne edycje nie jest przypadkowy. Dzięki temu studiowanie na UE oraz uczestnictwo w programie MBA Poznań-Atlanta jest wielką przyjemnością.

Anna Matysek-Jędrych 08 stycznia 2010

Witam, w naszym Programie mamy mniej więcej połowę przedmiotów wykładanych w języku angielskim (przede wszystkim przez wykładowców amerykańskich, brytyjskich, ale również z Irlandii, Hiszpanii i Polski). W takim przypadku wszystkie handouts są również po angielsku, dotyczy to również zaliczenia danego przedmiotu. Rozmowa kwalifikacyjna przeprowadzana jest w języku angielskim, dodatkowo jest również pismeny test sprawdzajacy Państwa znajomość języka. Z uwagi na to, ze wykłady prowadzone są po angielsku, a zatem znajomość języka jest podstawowym warunkiem satysfakcji i osięgnięcia maksymalnych korzysci przez Studentów, nacisk na język jest spory!<br />

Mixon 06 stycznia 2010

Witam, mam pytanie czy podział zajęć pod kątem językowym jest rzezywiście 50 na 50? W jaki sposób to się odbywa, czy wykład i materiały są w języku angielskim? I prosze powiedzieć jaki nacisk kłądzie się na język podczas rozmowy?<br />Pozdrawiam


Napisz komentarz