opis programu

ROZWIJAJ Z NAMI SWOJE UMIEJĘTNOŚCI ZARZĄDCZE

 

MISJA PROGRAMU EXECUTIVE MBA POZNAŃ-ATLANTA

PROGRAM EXECUTIVE MASTER OF BUSINESS ADMINISTRATION POZNAŃ-ATLANTA JEST PROGRAMEM EXECUTIVE PRZEZNACZONYM DLA OSÓB PRAGNĄCYCH WYKORZYSTAĆ SWOJE ZAWODOWE DOŚWIADCZENIE DO ZAJMOWANIA WYŻSZYCH POZYCJI MENEDŻERSKICH W PRYWATNYCH I PUBLICZNYCH ORGANIZACJACH I INSTYTUCJACH.

WYKORZYSTUJĄC ODPOWIEDNIE DOŚWIADCZENIE (KNOW-HOW), WIEDZĘ I UMIEJĘTNOŚCI UCZESTNIKÓW, PROGRAM ŁĄCZY JE ZE SPECJALISTYCZNĄ WIEDZĄ MIĘDZYNARODOWEJ SZKOŁY BIZNESU, W CELU WZMOCNIENIA OGÓLNYCH UMIEJĘTNOŚCI MENEDŻERSKICH, DAJĄCYCH SIĘ WYKORZYSTAĆ W KONKURENCYJNYM I DYNAMICZNYM GLOBALNYM ŚRODOWISKU BIZNESOWYM.

Od ponad 25 lat z sukcesem kształcimy menedżerów wyższego szczebla, działając w kooperacji z Georgia State University, Atlanta. Od 2008 roku, jako jedni z pierwszych w Polsce, posiadamy prestiżową, globalnie rozpoznawalną, akredytację Association of MBAs (AMBA)Obie uczelnie partnerskie (UEP i GSU, Atlanta) mają długie tradycje w kształceniu w zakresie executive education, są rozpoznawalne na rynku międzynarodowym, posiadają prestiżowe akredytacje (AMBA, IQA CEEMAN, AACSB, PRME, CFA Institute, CIMA, HR Excellence in Research) i wysokie miejsca rankingowe na swoich rynkach macierzystych.

 

 

Do głównych celów programu należy umożliwienie jego uczestnikom rozwinięcia i zintegrowania następujących umiejętności:

 

  • Umiejętności analitycznych koniecznych w procesie podejmowania decyzji, z uwzględnieniem aspektów lokalnych i globalnych, oraz etnicznej i kulturalnej różnorodności.
  • Umiejętności oceny funkcjonowania organizacji i rozwijania metod ulepszających jej funkcjonowanie w międzynarodowym środowisku biznesowym.
  • Umiejętności interpersonalne służące skutecznej pracy zespołowej i stanowiące fundament rozwoju umiejętności przywódczych.
  • Umiejętności przywódcze niezbędne do zwiększenia wydajności innych oraz do generowania zmian i zarządzania zmianami.

 

Nasz prestiżowy program oferuje możliwość zdobycia rozległej wiedzy w dziedzinie zarządzania i ekonomii. W toku studiów następuje rozwinięcie i wzmocnienie zdolności uczestników do efektywnej pracy w multidyscyplinarnych zespołach w globalnym, konkurencyjnym środowisku. Program nauki i szkolenia zostały przygotowane przede wszystkim dla osób, które pracują lub będą pracowały na stanowiskach menedżerskich w przedsiębiorstwach, jak również dla osób, które zdecydowały się zyskać nową specjalizację.


W programie biorą udział osoby pochodzące ze wszystkich obszarów Polski oraz z zagranicy (Kanada, Wielka Brytania, Indie, Chiny, Ukraina, Arabia Saudyjska, Brazylia, Wenezuela, Turcja, Niemcy, Finlandia i Stany Zjednoczone), a jego absolwenci zajmują kierownicze stanowiska w międzynarodowych i lokalnych firmach oraz organizacjach*.

POBIERZ INFORMATOR MBA Poznań-Atlanta

Program MBA

Executive MBA Poznań-Atlanta
Executive MBA Poznań-Atlanta


Oceń program MBA

Executive MBA Poznań-Atlanta3,8833 głosów

Statystyki

Czesne 57000 PLN
Wiek programu 27 lat
MBA top5
MBA Most Wanted

Kalendarz wydarzeń

maj 2022
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Ostatnie komentarze

Student XVII Edycji 12 grudnia 2012

Program jest rewelacyjny, ani przez chwilę nie żałuję swojego wyboru i z czystym sumieniem mogę go polecić. Kadra naukowa na najwyższym poziomie, jak również dobór studentów na poszczególne edycje nie jest przypadkowy. Dzięki temu studiowanie na UE oraz uczestnictwo w programie MBA Poznań-Atlanta jest wielką przyjemnością.

Anna Matysek-Jędrych 08 stycznia 2010

Witam, w naszym Programie mamy mniej więcej połowę przedmiotów wykładanych w języku angielskim (przede wszystkim przez wykładowców amerykańskich, brytyjskich, ale również z Irlandii, Hiszpanii i Polski). W takim przypadku wszystkie handouts są również po angielsku, dotyczy to również zaliczenia danego przedmiotu. Rozmowa kwalifikacyjna przeprowadzana jest w języku angielskim, dodatkowo jest również pismeny test sprawdzajacy Państwa znajomość języka. Z uwagi na to, ze wykłady prowadzone są po angielsku, a zatem znajomość języka jest podstawowym warunkiem satysfakcji i osięgnięcia maksymalnych korzysci przez Studentów, nacisk na język jest spory!<br />

Mixon 06 stycznia 2010

Witam, mam pytanie czy podział zajęć pod kątem językowym jest rzezywiście 50 na 50? W jaki sposób to się odbywa, czy wykład i materiały są w języku angielskim? I prosze powiedzieć jaki nacisk kłądzie się na język podczas rozmowy?<br />Pozdrawiam


Napisz komentarz