Aktualności

  • Nasi wykładowcy - Prof. Dr. Arch/Mgmt. Tomasz Śniegula, EDBA, RIBA

    Prof. Dr. Arch/Mgmt. Tomasz Śniegula jest profesorem uczelnianym w Apsley Business School w Londynie oraz posiada tytuł doktora w specjalności architektury i zarządzania oraz tytuł Doctor of Business Administration na poziomie executive uzyskany w Polskiej Akademii Nauk.


    Dzięki ponad 23-letniemu doświadczeniu jako architekt i projektant prestiżowych budynków przemysłowych i użyteczności publicznej prowadził wiele prestiżowych projektów w Polsce i Europie. Jako członek Królewskiego Instytutu Architektów Brytyjskich, Izby Rejestracyjnej Architektów Wielkiej Brytanii i Izby Architektów RP zdobył szerokie doświadczenie w rozwoju branży budowlanej i architektonicznej. Specjalizuje się w zarządzaniu projektami inwestycyjnymi oraz procesem projektowania z wykorzystaniem formuł „Projektuj i buduj” oraz „Projektuj i zarządzaj”, a także w prowadzeniu wielodyscyplinarnych międzynarodowych biur projektowych jako dyrektor wykonawczy i generalny projektant. Jest ekspertem w zakresie stosowania nowoczesnych technik zarządzania w branży budowlanej, w tym Kanban, Kaizen, Lean i filozofii turkusowej organizacji. Dodatkowo posiada specjalizację projektowania w BIM oraz digitalizacje i automatyzację budowy. Uzyskał wykształcenie na Politechnice Wrocławskiej, Królewskim Instytucie Architektów Brytyjskich, Instytucie Ekonomii PAN i Apsley Business School London. Jest autorem wielu publikacji naukowych oraz książek z zakresu zarządzania w budownictwie, ze szczególnym uwzględnieniem wdrażania nowoczesnych praktyk zarządzania w multidyscyplinarnych biurach projektowych oraz realizacji międzynarodowych kontraktów inwestycyjnych.

    Od lipca 2022 r. rozpoczął pracę w UNS w Łodzi, gdzie obecnie piastuje stanowisko profesora koordynującego, a także pracuje na stanowisku dyrektora zarządzającego w multidyscyplinarnym biurze projektowym Adamietz sp.z o.o. gdzie jest m.in. generalnym projektantem i Prezesem Zarządu spółki ATZ.Projekt.

    Pobierz plik kalendarza (.ics)

wróć do listy aktualności...

Program MBA

Executive MBA - Uczelnia Nauk Społecznych
Executive MBA - Uczelnia Nauk Społecznych


Oceń program MBA

Executive MBA - Uczelnia Nauk Społecznych3,9591 głosów

Statystyki

Czesne 9900 PLN
Wiek programu 4 lat
MBA top5
MBA Most Wanted

Kalendarz wydarzeń

grudzień 2023
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
;