Aktualności

 • Spotkanie Rektora UNS z Konsulem Generalnym RP w Chicago.

   

  Mamy zaszczyt podzielić się informacją o niedawnym wydarzeniu, gdzie Rektor #UNS dr Piotr Domżał, miał zaszczyt być gościem w Konsulacie Generalnym Rzeczypospolitej Polskiej w Chicago.
  To spotkanie było częścią szeregu wydarzeń organizowanych przez NAWA Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej #NAWA. Podczas spotkania Konsul Generalny RP, dr Paweł Zyzak, pełniący funkcję gospodarza, gościł największe polskie uczelnie, w tym Uczelnia Nauk Społecznych. Rozmowy skupiły się na potencjale współpracy między Polską a Stanami Zjednoczonymi w kontekście edukacji, badań naukowych i kultury.
  JM Rektor dr Piotr Domżał podkreślił znaczenie globalnej współpracy w dziedzinie nauki, edukacji oraz wymiany doświadczeń między uczelniami. Konsul natomiast wyraził zadowolenie z obecności przedstawicieli największych polskich instytucji edukacyjnych i podkreślił rolę, jaką odgrywają one w promowaniu Polski na świecie.
  To wydarzenie jest częścią szerszej inicjatywy NAWA, która wspiera międzynarodową wymianę akademicką i budowanie mostów między polskimi uczelniami a partnerami zagranicznymi. Cieszymy się, że UNS mógł być częścią tego ważnego spotkania, które przyczyniło się do dalszego zacieśnienia relacji między Polską a Stanami Zjednoczonymi.
  Relacje z kolejnych wydarzeń już niebawem – śledźcie nasze social media.

  Pobierz plik kalendarza (.ics)

wróć do listy aktualności...

Program MBA

Executive MBA - Uczelnia Nauk Społecznych
Executive MBA - Uczelnia Nauk Społecznych


Oceń program MBA

Executive MBA - Uczelnia Nauk Społecznych3,9595 głosów

Statystyki

Czesne 9900 PLN
Wiek programu 5 lat
MBA top5
MBA Most Wanted

Kalendarz wydarzeń

luty 2024
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29
;