Kadra dydaktyczna

Zajęcia prowadzone są w języku angielskim przy użyciu interaktywnych metod dydaktycznych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Kadrę profesorską stanowią najwyższej klasy specjaliści. Udział wykładowców partnerskich uczelni zagranicznych wynosi 50%. Po stronie wykładowców polskich silny nacisk kładziony jest także na udział w zajęciach praktyków (do 30% zajęć) z renomowanych firm takich jak m.in.: Accenture, Centertel, Deloitte, Hay Group, Hewitt, KPMG Oracle, PricewaterhouseCoopers, Procter & Gamble, SAP.

W Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej wykładają między innymi takie autorytety jak:

Prof. Eric Cornuel – profesor w dziedzinie strategii i zarządzania międzynarodowego – dyrektor generalny EFMD (European Foundation for Management Development) organizacji zrzeszającej najlepsze europejskie szkoły biznesu, z siedzibą w Brukseli.

Prof. Alastair Nicholson – słynny specjalista i praktyk w dziedzinie zarządzania z London Business School, konsultant rządu Premier Margaret Thatcher.

Prof. Witold Orłowski – doradca ekonomiczny firmy PricewaterhouseCoopers, założyciel znanego Niezależnego Ośrodka Badań Ekonomicznych NOBE , 2002-05 szef zespołu doradców ekonomicznych Prezydenta RP - jest charyzmatycznym wykładowcą z dziedziny makroekonomii, autorem wielu książek naukowych i publikacji w tej dziedzinie. Od 2003 r. pełni funkcję Dyrektora Szkoły Biznesu PW.

Prof. Krzysztof Jajuga - polski autorytet w dziedzinie finansów, autor ponad 240 cenionych publikacji w języku polskim i angielskim, wykładowca Szkoły od 1992 r.

Bartłomiej Nita - doktor habilitowany nauk ekonomicznych i profesorem nadzwyczajny. Specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących finansów przedsiębiorstw, rachunku kosztów i zarządzania kosztami, rachunkowości zarządczej, pomiaru i oceny dokonań przedsiębiorstw, a także wyceny i zarządzania wartością przedsiębiorstwa.

Usamah Afifi konsultant, wykładowca, trener biznesu i coach MLC. Posiada wieloletnie doświadczenie międzynarodowe w obszarach transformacji biznesowej i zmian, łączącej biznes  z technologią oraz w zarządzaniu złożonymi projektami i dostarczaniu efektów biznesowych, począwszy od realizacji strategii, zarządzania zmianą i przebudowy procesu do wdrożenia rozwiązań informatycznych i outsourcingu - w takich branżach jak finanse, telekomunikacja, przemysł, handel i media.

Yusaf Akbarwykładał na uniwersytetach i w szkołach biznesu na całym świecie, w tym University of Michigan, Stockholm School of Economics, Shanghai Jiaotong University, Queen’s University, Kanada, European Business School w Londynie, ISM Paris, Uniwersytetu Warszawskiego i University of Montenegro.

Lara Klos Sokol- właściciel firmy Klos Training w Warszawie, ma ponad 20-letnie doświadczenie w nauczaniu i szkoleniach w biznesie.

Sunita Malhotra- Profesor strategicznego kursu zarządzania zasobami ludzkimi. Właściciel i dyrektor zarządzający People Insights BvBA, który oferuje coaching dla kadry kierowniczej wyższego szczebla

Prof. Andrea Massini- obszary specjalizacji: strategiczny wpływ innowacji technologicznych na operacje produkcyjne i serwisowe, systemy dla przedsiębiorstw, zarządzanie i rozpowszechnianie nowych technologii w sektorach energii i transportu
zarządzanie środowiskiem. 

Edward Stanoch- Dyrektor Zarządzający i członek zarządu Aon Hewitt w Polsce oraz szef europejskiej praktyki Talent Aon Hewitt. Od niemal 20 lat zajmuje się doradztwem biznesowym i strategicznym.

Prof. Olaf Żylicz- Dyrektor Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej w latach 2016-2017. Od ponad piętnastu lat Olaf Żylicz pracuje jako psycholog i coach w biznesie. 

Program MBA

Executive MBA - Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej
Executive MBA - Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej


Oceń program MBA

Executive MBA - Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej3,4245 głosów

Statystyki

Czesne 79000 PLN
Wiek programu 28 lat
MBA top5
MBA Most Wanted

Kalendarz wydarzeń

luty 2024
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29

Ostatnie komentarze

Michał 16 stycznia 2009

Świetni wykładowcy, muszę powiedzieć,że nie zawiodłem się.


Napisz komentarz