opis programu

EXECUTIVE MASTER OF BUSINESS ADMINISTRATION

Program ma na celu wykształcenie kompetentnych, skutecznych i odpowiedzialnych liderów, którzy posiadają szeroką międzynarodową perspektywę, potrafią generować twórcze, korzystne i trwałe rozwiązania przyszłych problemów i wyzwań poprzez aktywne stosowanie najnowszych metod zarządzania.

Program Executive MBA jest dostosowany do dzisiejszych potrzeb świata biznesu i przyszłych jego wyzwań. Przede wszystkim zapewnia zdobycie doświadczenia, które pomoże osiągnąć cele osobiste i przyczynić się znacznie do sukcesu firmy. Program posiada dwie ważne cechy, które odróżniają go od innych: indywidualizm i autentyczność. Jest oparty na rzeczywistych i aktualnych problemach zawodowych.

Program Executive MBA jest realizowany w modelu konsorcjum z École de Management de Normandie z Francji oraz AESE Business School z Portugalii.

EM Normandie posiada akredytacje międzynarodowe tj. EQUIS, EPAS, AACSB, jest również notowana w rankingu Financial Times. Posiada 5 kampusów w Le Havre, Caen, Deauville, Paryżu i Oksfordzie.

AESE Business School posiada dwa kampusy w Lizbonie i Porto. Utrzymuje silną pozycję lidera krajowego w kształceniu menedżerów (Executive Education). Program Executive MBA portugalskiej szkoły biznesu posiada międzynarodową akredytację EPAS.

Studia MBA trwają 2 lata. Około 50% zajęć realizowanych jest w języku angielskim.  Program obejmuje dwie sesje wyjazdowe: jedną w Polsce i drugą do Francji. Dodatkowo Szkoła oferuje możliwość wyjazdu na seminaria zagraniczne do Portugalii i USA.

Wysokie pozycje w rankingach i ratingach krajowych instytucji akredytacyjnych są najlepszą wizytówką programu Executive MBA:

  • W 2016 r. Program Executive MBA znalazł się w najwyższej Klasie Mistrzowskiej w ratingu  MBA opracowanym przez Stowarzyszenie Edukacji Menedżerskiej FORUM.
  • Najwyższa ocena w „Ratingu ofert MBA w Polsce" publikowanym przez WPROST w 2016 r.
  • Krakowska Szkoła Biznesu UEK została wyróżniona przez „Gazetę Finansową” wśród najlepszych produktów dla biznesu 2016 w kategorii „Szkoły Biznesu” za Program Executive MBA.
  • 6 miejsce w rankingu WPROST „Najpopularniejsze programy MBA według pracodawców w roku 2015”.
  • Order Finansowy Home & Market 2016 w kategorii „Edukacja” dla Programu Executive MBA.
  • 10 miejsce wśród najlepszych studiów MBA w Polsce w Rankingu MBA Prespektywy® 2015.
  • W rankingu Perspektywy® 2018 Program zajął 5 miejsce wśród najlepszych programów MBA w Polsce.

Program MBA

Executive MBA - Krakowska Szkoła Biznesu Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Executive MBA - Krakowska Szkoła Biznesu Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie


Oceń program MBA

Executive MBA - Krakowska Szkoła Biznesu Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie3,2117 głosów

Statystyki

Czesne 59000 PLN
Wiek programu 26 lat
MBA top5
MBA Most Wanted

Kalendarz wydarzeń

czerwiec 2020
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Wyślij zapytanie


Ostatnie komentarze

Brak komentarzy


Napisz komentarz