Aktualności

 • Przetestuj Executive MBA podczas Dnia Otwartego w Sopocie

  Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów zaprasza na Dzień Otwarty Programu Executive MBA, który odbędzie się w ośrodku Rewita Sopot 7 czerwca, o godz. 15.00.

  To doskonała okazja, by „przetestować” wykładowców i sposób prowadzenia zajęć oraz pozyskać szczegółowe informacje nie tylko od zarządzających programem, ale także od jego uczestników.

  – Decyzja o udziale w programie MBA powinna być podejmowana ze świadomością, że to nie tylko ogromna szansa na rozwój kompetencji niezbędnych w pracy menedżera oraz na zdobycie unikalnej wiedzy i, co za tym idzie na awans i wyższe zarobki.  To przede wszystkim konkretny czas i wysiłek, który trzeba włożyć w naukę. Podczas Dni Otwartych dajemy przedsmak tego, z czym wiąże się udział w MBA. Swoimi doświadczeniami dzielą się też uczestnicy programów, co dla kandydatów jest zwykle szczególnie cenne – mówi dr Przemysław Wajda, Dyrektor Programu MBA w Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów.

  Kiedy: 7 czerwca, g. 15.00

  Gdzie: Rewita Sopot

  Adres: ul. Kilińskiego 12 Sopot

  Zainteresowani MBA będą mieli możliwość udziału w otwartej sesji:

  Komunikacja wewnętrzna, którą poprowadzi Jarosław Bogusz.

  Jarosław Bogusz

  Specjalizuje się w zarządzaniu strategicznym, zarządzaniu zmianą, zarządzaniu przez cele, zarządzaniu kulturą organizacji, kształtowaniu struktur organizacyjnych, komunikacji wewnętrznej. Prowadzi również szkolenia i warsztaty strategiczne  z zakresu metod przeprowadzania analizy strategicznej organizacji na potrzeby budowy strategii korporacyjnej i biznesowej, budowy strategii rozwoju organizacji oraz metodologii wdrażania systemu zarządzania przez cele oraz Balanced Scorecard (Zrównoważonej Karty Wyników).

  Autor i współautor projektów związanych z kształtowaniem strategii zarządzania – menedżer projektów i konsultant w tym zakresie, m.in. w firmach:

  Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej Sp. z o.o. – współautor strategii rozwoju organizacji na lata 2014-2020

  Korporacja Budowlana DORACO – współautor strategii rozwoju organizacji w oparciu o Zrównoważoną Kartę Wyników; 2008-2009; 2010-2013; 2014-2016

  Doświadczenie zawodowe zdobył pracując m.in. w: PKN ORLEN S.A., Grupa LOTOS S.A., PGNiG Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A., Grupa PERN „Przyjaźń” S.A., Grupa ENERGA S.A., Bank PKO BP S.A., BRE Bank S.A., Grupa BUMAR, Grupa PILKINGTON S.A., Grupa PKP S.A.

  Udział w Dniu Otwartym jest bezpłatny.

  Konieczna jest mailowa rejestracja na adres: [email protected].

  Pobierz plik kalendarza (.ics)

wróć do listy aktualności...

Program MBA

Executive MBA - Gdańsk (w języku polskim)
Executive MBA - Gdańsk (w języku polskim)


Oceń program MBA

Executive MBA - Gdańsk (w języku polskim)3,275 głosów

Statystyki

Czesne 33 PLN
Wiek programu 29 lat
MBA top5
MBA Most Wanted

Kalendarz wydarzeń

czerwiec 2020
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Wyślij zapytanie

;