Opis programu

Międzynarodowe standardy kształcenia

Podyplomowe studia Executive Master of Business Administration (MBA), organizowane przez Collegium Humanum w partnerstwie z renomowaną szkołą biznesu Apsley Business School w Londynie, to najbardziej prestiżowe i rozpoznawalne w Polsce kwalifikacje menedżerskie.

Program studiów Executive MBA podlega rygorystycznej ocenie i ciągłemu doskonaleniu w ramach członkostwa uczelni w stowarzyszeniu Business Graduates Association (BGA). Uczelnia należy do CEEMAN, the International Association for Management Development in Dynamic Societies, a także jest sygnatariuszem Principles for Responsible Management Education (PRME) – działającego pod auspicjami ONZ forum wiodących uczelni biznesowych na świecie, którego celem jest kształtowanie postawy odpowiedzialności społecznej wśród przyszłych liderów w biznesie, polityce i innych wymiarach życia publicznego.

Kierunek Executive MBA na Collegium Humanum uzyskał Klasę Profesjonalną w Ratingu Programów MBA Stowarzyszenia Edukacji Menedżerskiej Forum 2020

Absolwenci MBA Collegium Humanum

Eksperckość w zarządzaniu

Studia Executive MBA przeznaczone są dla kadry zarządzającej wyższego szczebla, członków organów statutowych spółek prawa handlowego i Skarbu Państwa, dyrektorów spółek handlowych, a także wszystkich tych, którzy pragną zajmować stanowiska kierownicze. Absolwentom pozwalają wynieść na poziom ekspercki zdobytą w toku doświadczenia zawodowego wiedzę. Dyplom uzyskany na kierunku Executive MBA stanowi wykształcenie uprawniające do zasiadania w radach nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa.

Kompetencje i korzyści

Program nauczania na kierunku Executive MBA obejm comming soon... uje zagadnienia przydatne ściśle z punktu widzenia zarządzającego przedsiębiorstwem lub organizacją, uznane przez praktyków za kluczowe. Studia EMBA realizowane są w oparciu o liczne case studies (ang. studium przypadku), czyli analizy prawdziwych sytuacji z praktyki menedżerskiej. Daje to holistyczne, realistyczne spojrzenie na przywództwo w biznesie. Słuchacz EMBA buduje sieć kontaktów z osobami piastującymi podobne stanowiska, a po uzyskaniu dyplomu zyskuje istotną przewagę konkurencyjną na rynku pracy.

Absolwenci MBA Collegium Humanum

Program MBA

Executive MBA - Collegium Humanum
Executive MBA - Collegium Humanum


Oceń program MBA

Executive MBA - Collegium Humanum 3,7296 głosów

Statystyki

Czesne 9900 PLN
Wiek programu 6 lat
MBA top5
MBA Most Wanted

Kalendarz wydarzeń

maj 2021
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Ostatnie komentarze

Adrian Wychowański 14 marca 2021

Najwyższy poziom dydaktyczny, dzięki profesjonalnej kadrze. Wzorowe łączenie teorii z praktyką. Doskonała oferta opłat dla słuchaczy. Warto zainwestować w siebie i swoją przyszłość. Polecam wszystkim.

Tomasz Kulesza 05 stycznia 2020

Najwyższy poziom dydaktyczny, dzięki profesjonalnej kadrze. Wzorowe łączenie teorii z praktyką. Doskonała oferta opłat dla słuchaczy. Warto zainwestować w siebie i swoją przyszłość.


Napisz komentarz