Prezentujemy Państwu kalendarz MBA - miejsce gdzie znajdziecie Państwo informacje o ważnych datach związanych z programami MBA w Polsce. Mamy nadzieje, że nasz kalendarz pozwoli Państwu na odnalezienie interesującego wydarzenia oraz przypomni o ważnych datach.

Jeśli wiecie Państwo o jakimś wydarzeniu, które nie jest wpisane do naszej bazy prosimy o przesłanie informacji na adres: mbaportal@mbaportal.pl

Dla Państwa wygody przygotowaliśmy również formularze aktualizacyjne kalendarza MBA. 

listopad 2022
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30

Najbliższe wydarzenia

 • Spotkanie Access MBA w Warszawie

  Czy potrzebujesz rozwinąć swoją karierę w tych trudnych czasach? Stopień MBA jest szansą na rozwój wiedzy, umiejętności oraz kariery.

  Na nadchodzącym wydarzeniu Access MBA One-to-One otrzymasz pełen pakiet wskazówek, które pomogą Ci wybrać najlepszą szkołę biznesową dla Twoich potrzeb. Zanotuj, Warszawa, 15 listopada 2022 roku. Przygotuj się na spotkanie z przedstawicielami międzynarodowych programów MBA i odkryj możliwości studiowania, które odpowiadają Twoim celom.

  Dokąd zaprowadzi Cię MBA?

  MBA to coś więcej niż dyplom. To podróż dla rozwoju osobistego, która wyposaży Cię w nowe umiejętności i zwiększy szanse dobrego zatrudnienia. Liczby mówią same za siebie - 87% absolwentów zgłosiło pozytywny zwrot z inwestycji po ukończeniu studiów MBA (wg. GMAC).

  Jako międzynarodowy absolwent MBA, zwiększasz swoje możliwości zarobkowe w ciągu kilku miesięcy od uzyskania dyplomu Master of Business Administration. Według najnowszych danych GMAC, 71% rekruterów korporacyjnych zgadza się, że pracownicy z wykształceniem biznesowym zwykle zarabiają więcej.

  Dołącz do wydarzenia Access MBA One-to-One 15 listopada 2022 roku w Warszawie i znajdź swoją przyszłą szkołę biznesu. Zarejestruj się za darmo: https://www.accessmba.com/link/LcF

  czytaj więcej... Pobierz plik kalendarza (.ics)

 • Nowy nabór na edycję zaczynającą się w styczniu 2023

  Aby złożyć aplikację na studia podyplomowe Program Executive Master of Business Administration  – edycja XXXV należy wydrukować, uzupełnić i podpisać formularz aplikacyjny pobrany ze strony www.biznes.pk.edu.pl oraz załączyć odpowiednie dokumenty rekrutacyjne wymienione w tym formularzu. Dokumenty należy dostarczyć osobiście, za pośrednictwem poczty na adres al. Jana Pawła II 37 31-864 Kraków lub można wysłać skany dokumentów na adres e-mail szkola.biznesu@pk.edu.pl

  Na zgłoszenia czekamy do  16 grudnia 2022 r.

  Rozmowy kwalifikacyjne odbędą się w dniach 4-5 stycznia 2023 r.  – o dokładnej godzinie rozmowy kandydaci będą informowani indywidualnie.

  Zasady naboru:

  Kandydat na studia MBA musi posiadać:

  • wykształcenie wyższe,
  • co najmniej 3-letni staż pracy na stanowisku kierowniczym co najmniej średniego szczebla zarządzania – weryfikowane na podstawie zgromadzonych dokumentów aplikacyjnych
  • ok. 10-12 lat doświadczenia zawodowego,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

  Wymagane dokumenty:

  1. podanie – wypełniony i podpisany formularz aplikacyjny
  2. kserokopia dyplomu ukończenia studiów wyższych poświadczona za zgodność z oryginałem przez osobę przyjmującą dokumenty na studia podyplomowe;
  3. aktualne CV
  4. list motywacyjny
  5. Potwierdzenie stażu zawodowego
  6. świadectwa ukończenia dodatkowych kursów, szkoleń

   Etapy rekrutacji:

  • Złożenie aplikacji poprzez dostarczenie wypełnionego formularza rekrutacyjnego i dokumentów drogą pocztową lub osobiście
  • Weryfikacja dokumentów

  Wszyscy kandydaci, których zgłoszenia będą pozytywnie rozpatrzone, zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną. O przyjęciu na studia MBA decyduje: wynik rozmowy kwalifikacyjnej sprawdzający predyspozycje i kompetencje słuchacza do podjęcia studiów Executive MBA.

  • Rozmowa kwalifikacyjna

  Przesłuchania kandydatów dokonuje komisja w skład której wchodzą eksperci z różnych branż i sektorów gospodarki. Głównym celem pracy komisji jest zbudowanie bardzo zróżnicowanych zespołów osób reprezentujących odmienne specjalności, działających w różnych branżach i obszarach gospodarki w kraju i za granicą. Tym samym słuchacze zyskują możliwość wymiany doświadczeń i pozyskania nowych kontaktów z osobami o różnych doświadczeniach, kwalifikacjach i kompetencjach.

  • Podjęcie decyzji przez Komisję Rekrutacyjną o przyjęciu lub nieprzyjęciu kandydata na studia MBA
  • Poinformowanie kandydata o wyniku procesu rekrutacji

  czytaj więcej... Pobierz plik kalendarza (.ics)

 • Spotkanie z cyklu Meet Your MBA - Poznaj studia MBA

  „Meet Your MBA” - cykl webinarów o studiach MBA organizowanych przez MBA Portal.

  Na spotkaniu 17.11.2022 o godz. 11:00 będziemy mówić o idei studiów MBA oraz podzielimy się kluczowymi informacjami przydatnymi do wybrania właściwego programu MBA.  

  Udział jest bezpłatny. Wymagana jest rejestracja: http://bit.ly/mymba20221117

  czytaj więcej... Pobierz plik kalendarza (.ics)

 • Spotkanie z cyklu Meet Your MBA

  Zapraszamy na spotkanie informacyjne online w ramach cyklu „Meet Your MBA” organizowane przez MBA Portal.

  W czasie spotkanie będzie można wysłuchać i zobaczyć prezentację studiów Canadian Executive MBA (CEMBA) organizowanych przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie, a po prezentacji, w trybie czatu, można zadawać pytania.

  Webinar odbędzie się 24 listopada 2022 r., godz. 13.00 - 14.00
  prosimy o rejestrację internetową pod adresem: http://bit.ly/mymba20221124

  Serdecznie zapraszamy!

  czytaj więcej... Pobierz plik kalendarza (.ics)

Media Społecznościowe

Historia Kalendarza MBA

O studiach MBA

MBAnet - sieć absolwentów MBA

 

Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl