luty 2024
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29

Wydarzenia w dniu: 15 lutego 2024

 • Serdecznie zachęcamy do zapisywania się na nasze internetowe spotkanie pt. "Poznaj studia MBA", które jest częścią serii "Meet Your MBA 2024". Ta sesja zostanie poświęcona szerokim aspektom studiów MBA, gdzie skupimy się na przedstawieniu istoty tych programów oraz dostarczymy kluczowych informacji, które pomogą w wyborze odpowiedniego programu studiów MBA.

  Podczas tego wydarzenia, które planowane jest na około 60 minut, naszym głównym celem będzie dostarczenie uczestnikom wszechstronnego wglądu w świat MBA. Oto, co możesz oczekiwać:

  1. Prezentacja idei studiów MBA: Zajmiemy się omówieniem podstawowych założeń programów MBA, ich celów oraz tego, jak mogą one wpłynąć na rozwój Twojej kariery zawodowej.

  2. Kluczowe informacje przy wyborze programu: Skoncentrujemy się na tym, jakie czynniki należy wziąć pod uwagę przy wyborze programu MBA. Poruszymy tematy takie jak specjalizacje, metody nauczania, możliwości sieciowania oraz wartość dodaną, jaką oferują poszczególne programy.

  3. Sesja Q&A: Przewidujemy również czas na sesję pytań i odpowiedzi, abyś mógł/mogła uzyskać odpowiedzi na wszelkie nurtujące Cię kwestie bezpośrednio od ekspertów.

  Spoktanie odbędzie się w dniu 15 lutego 2024 roku o godz. 12:30 na platformie Clickmeeting.

  Udział w spotkaniu jest całkowicie bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, konieczna jest wcześniejsza rejestracja. Zachęcamy do szybkiego zapisywania się, aby zapewnić sobie miejsce i skorzystać z możliwości zdobycia cennych informacji, które mogą okazać się kluczowe w podejmowaniu decyzji o przyszłych studiach MBA.

  Nie przegap tej wyjątkowej okazji do zdobycia dogłębnej wiedzy na temat studiów MBA i dołącz do nas na to inspirujące spotkanie!

  Zarejestruj się teraz!

  czytaj więcej... Pobierz plik kalendarza (.ics)

Media Społecznościowe

Historia Kalendarza MBA

O studiach MBA

MBAnet - sieć absolwentów MBA

 

Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl