MBA WEEKEND

Zapraszamy na MBA WEEKEND - okazji wzięcia udziału w wykładach prowadzonych przez wykładowców wykładających na studiach MBA w Akademii Leona Koźmińskiego.
 

czytaj więcej...

Przybyły nowe plutony dywizji KOŹMIŃSKIEGO

230 absolwentów programów MBA w warszawskiej Akademii Leona Koźmińskiego odebrało w sobotę, 4 lipca 2009 roku dyplomy. Do tej pory uczelnia wykształciła ponad 2,7 tys. menedżerów na tych studiach. Dyplomy odebrali absolwenci studiów European MBA, Executive MBA oraz Koźmiński MBA dla inżynierów, dla kadry medycznej, dla finansistów, dla kadry IT i dla kadry HR.

czytaj więcej...

MBA inwestycją w rozwój? Nie zawsze i nie dla wszystkich.

MBA inwestycją w rozwój? Nie zawsze i nie dla wszystkich. To jeden z licznych wniosków debaty eksperckiej pt.: „MBA – inwestycja w rozwój, czy studia dla snobów?”.

czytaj więcej...

MBA ze Szczecina i Poznania zwycięzcami IV edycji Ogólnopolskiej Gry TEES-6

W IV edycji Ogólnopolskiej Gry symulacyjno decyzyjnej TEES-6 wzięło udział ponad 20 drużyn MBA z całej Polski. Najlepsze drużyny MBA z Uniwersytetu Szczecińskiego i MBA-Atlanta Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu odebrały dyplomy i nagrody podczas V Ogólnopolskiego Kongresu MBA 15 maja 2009 r. w Krakowie.

czytaj więcej...

Spotkanie Klubu Absolwentów MBA ALK 20 maja 2009

We środę 20 maja 2009 roku odbyło się kolejne spotkanie Klubu Absolwenta MBA Akademii Leona Koźmińskiego. Spotkanie było poświęcone rozwojowi zawodowemu menedżerów. Poprowadziła je Pani Joanna Dulniak - Executive Search Director z IIC Partners Polska (grupa BIGRAM).

czytaj więcej...

MBA - inwestycja w rozwój czy studia dla snobów?

To temat najbliższej debaty eksperckiej dotyczącej kondycji i potrzeby edukacji menedżerskiej w Polsce.Eksperci spotkają się 26 maja br., o godzinie 11 w Centrum Dydaktycznym Wyższej Szkoły Handlu i Finansów Międzynarodowych im. F. Skarbka w Warszawie, przy ulicy Wspólnej 88.

czytaj więcej...

25. Spotkanie Stowarzyszenia Absolwentów WIEMBA

W środę, 6 maja 2009 roku odbyło się 25. jubileuszowe seminarium Stowarzyszenia Absolwentów Programu Warsaw-Illinois Executive MBA „Nowy Świat", spotkało się w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. W spotkaniu uczestniczyło ponad 200 osób, absolwentów, studentów WIEMBA oraz zaproszonych gości.

czytaj więcej...

IV KRAKOWSKIE FORUM WYNAGRODZEŃ Wynagrodzenia w czasach kryzysu gospodarczego

Zapraszamy do udziału w IV KRAKOWSKIM FORUM WYNAGRODZEŃ, które odbędzie się w dniach 21 – 22 maja 2009 roku. Organizatorem jest Sedlak & Sedlak a partnerem merytorycznym jest Katedra Zarządzania Kapitałem Ludzkim Profesora Aleksego Pocztowskiego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.
 

czytaj więcej...

Spotkanie Friday @ Five

Tuż przed Świętami w piątek 3 kwietnia 2009 odbyło się kolejne spotkanie z cyklu "Friday @ Five" organizowane przez Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskiej. Gościem spotkania był dr Andrzej Malinowski - Prezydent Konfederacji Pracodawców Polskich. Tematem spotkania były: "Problemy pracodawcy w obliczu kryzysu gospodarczego".

czytaj więcej...

V Kongres MBA

W dniach 15 - 17 maja 2009 roku w Krakowie odbędzie się V edycja Kongresu MBA. Tegoroczny Kongres MBA poświęcony będzie tematyce zarządzania przedsiębiorstwami w dobie kryzysu, w tym zagadnieniom restrukturyzacji i optymalizacji procesów biznesowych, wdrażania innowacji i bezpieczeństwa energetycznego Polski.
 

czytaj więcej...

pokaż:
 • 10
 • 25
 • 50
 • wszystkie
 • wyświetlane od: 361 do: 370

  Media Społecznościowe

  Historia Bloga

  Komentarze

  Co po studiach MBA? zobacz

  Jak dofinansować studia MBA w 2020 roku? zobacz

  Jak dofinansować studia MBA w 2020 roku? zobacz

  Porozmawiajmy o studiach MBA zobacz

  Financial Times Global MBA Ranking 2016 zobacz

  MBAnet - sieć absolwentów MBA

   

  Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl