Inwestycja w Kadry III

Rusza kolejna - IIIcia edycja ogólnopolskiego projektu szkoleniowo-doradczego z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi - Inwestycja w Kadry. W tegorocznej edycji organizowane będą dofinansowane studia MBA.
 

czytaj więcej...

II edycja programu Doradztwo dla Transformującej się Gospodarki

Program usług doradczych realizowanych przez studentów programów MBA z Cass Business School (Londyn) oraz Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej.
 

czytaj więcej...

Badanie Indeks nastrojów HR prowadzone przez Trio Management

Trio Management, przy współpracy z Serwisem HR prowadzonym przez Wolters Kluwer oraz portalem Nowoczesna Firma, uruchomiło czwartą edycję badania "Indeks nastrojów HR".
 

czytaj więcej...

rating MBA 2010 - III edycja badania studiów MBA

15 czerwca 2010 roku w siedzibie Business Center Club odbyło się oficialne ogłoszenie wyników III edycji ratingu programów MBA.
 

czytaj więcej...

Friday@Five 11/6/2010

11 czerwca 2010 odbyło się spotkanie z cyklu Friday @ Five organizowane przez Szkołe Biznesu Politechniki Warszawskiej. Gościem spotkania pt.:"Organizacja zdrowa czy neurotyczna- jaka jest Twoja firma?" był Jacek Santorski, uznany autorytet w dziedzinie psychologii społecznej i psychologii biznesowej.
 

czytaj więcej...

Salon edukacyjny - studia po dyplomie

W dniach 11 i 12 czerwca 2010 w Warszawie odbywał się Salon Edukacyjny "Studia po dyplomie" organizowany przez wydawnictwo PERSPETYWY.
 

czytaj więcej...

6. Międzynarodowy Kongres MBA

W dniach 21-23 maja 2010 odbył się w Krakowie 6. Międzynarodowy Kongres MBA pt. "Trendy nowej dekady w biznesie" zorganizowany przez Krakowską Szkołę Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.
 

czytaj więcej...

Ranking Home & Market

W kwietniowym numerze magazynu ekonomicznego HOME & MARKET (nr. 4 - 25 kwietnia - 25 maja 2010) ukazał się ranking studiów MBA przygotowany przez redakcję miesięcznika.

czytaj więcej...

Innowacje a aktywność biznesowa

Innnowacje, analiza potrzeb, poszukiwanie szans i analiza otoczenia - to niektóre z aspektów spotkania studentów International MBA Szkoły Bizensu Politechniki Warszawskiej z prof. Williamem Cockayne ze Stanford University.

czytaj więcej...

MBA Student of the Year Award 2010

Student Polish Open University (POU) został wytypowany do finału MBA Student of the Year Award 2010 organizowanego przez Association of MBA's.
 

czytaj więcej...

pokaż:
 • 10
 • 25
 • 50
 • wszystkie
 • wyświetlane od: 321 do: 330

  Media Społecznościowe

  Historia Bloga

  Komentarze

  Co po studiach MBA? zobacz

  Jak dofinansować studia MBA w 2020 roku? zobacz

  Jak dofinansować studia MBA w 2020 roku? zobacz

  Porozmawiajmy o studiach MBA zobacz

  Financial Times Global MBA Ranking 2016 zobacz

  MBAnet - sieć absolwentów MBA

   

  Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl