European Business school rankings 2010

6 grudnia 2010 Financial Times opublikował wyniki rankingu European Business school rankings 2010, czyli zestawienia najlepszych szkół biznesu w Europie. W gronie 75 szkół biznesu 2010 znalazły się dwie polskie uczelnie.
 

czytaj więcej...

Grasz w GMC - wygrywasz MBA

W poniedziałek, 29 listopada 2010, w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, odbyło się spotkanie pt. "Grasz w GMC – wygrywasz MBA". Celem spotkania była rywalizacja o najlepszy wynik na teście GMAT wśród uczestników tegorocznej edycji GMC oraz możliwość podjęcia studiów MBA w ALK.

czytaj więcej...

Rusza X edycja Internetowej Gry Giełdowej Gazety Parkiet

Wkrótce rusza X edycja Internetowej Gry Giełdowej Gazety Parkiet. Nagrodą za zajęcie I miejsca będzie możliwość podjęcia studiów na International MBA w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej.

 

czytaj więcej...

Ranking Top MBA Europe 2010

Został opublikowany ranking Top MBA in Europe - organizowany przez portal topmba.com. W tegorocznej edycji program Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej zajął 23 miejsce.

czytaj więcej...

Inauguracja i Graduacja MBA Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej

W ubiegłą niedzielę 24 października, w pięknej Małej Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej odbyła się uroczysta Inauguracja nowego roku akademickiego połączona z ceremonią Graduacji Absolwentów MBA Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej.
 

czytaj więcej...

Ranking Executive MBA 2010 Financial Times

25 października 2010 roku opublikowano wyniki tegorocznego rankingu studiów Executive MBA przygotowanego przez Financial Times. Po raz drugi z rzędu wśród 100 najlepszych programów świata znalazł się program oragnizowany przez Akademię Leona Koźmińskiego.

czytaj więcej...

Friday@Five 22/10/2010

W piątek 22/10/2010 w Szkole Biznesu Politechniki Warszawkiej odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Friday@Five. Gościem spotkania pt."The Economic Impact of Euro 2012" był prof. Stefan Szymański.

czytaj więcej...

Ranking Rising Stars 2010 z portalu findyourmba.com

Opublikowany został ranking studiów MBA - Rising stars - przez portal findyourmba.com. Jest to zestawienie studiów MBA na świecie, które są najbardziej obiecujące na przyszłość dla studentów.
 

czytaj więcej...

Dwie polskie uczelnie w rankingu Financial Times

Dwie polskie uczelnie: Akademia Leona Koźmińskiego (30. miejsce) oraz Szkoła Główna Handlowa (47. miejsce) znalazły się w prestiżowym rankingu Financial Times Masters in management 2010
 

czytaj więcej...

PricewaterhouseCoopers partnerem strategicznym WIEMBA

PricewaterhouseCoopers (PwC) został partnerem strategicznym Warsaw Illinois Executive MBA (WIEMBA) w roku akademickim 2010/2011.

czytaj więcej...

pokaż:
 • 10
 • 25
 • 50
 • wszystkie
 • wyświetlane od: 311 do: 320

  Media Społecznościowe

  Historia Bloga

  Komentarze

  Co po studiach MBA? zobacz

  Jak dofinansować studia MBA w 2020 roku? zobacz

  Jak dofinansować studia MBA w 2020 roku? zobacz

  Porozmawiajmy o studiach MBA zobacz

  Financial Times Global MBA Ranking 2016 zobacz

  MBAnet - sieć absolwentów MBA

   

  Katalog Studiów Podyplomowych - studiapodyplomie.pl